niedziela, 10 stycznia 2016

Urodziny bloga

Weszłam dzisiaj na bloga i ze zdumieniem odkryłam, że właśnie mija okrągły rok od chwili, gdy zamieściłam tutaj pierwszy wpis o mojej tureckiej rzeczywistości. Nawet nie wiem, kiedy ten czas zdążył przelecieć, ale myślę sobie, że taka okazja to wspaniała pora na krótkie podsumowanie tego co się tutaj na blogu wydarzyło.Turecki tort urodzinowy- w sam raz na "roczek" :)Odwiedziliście mnie 19.930 razy- bardzo Wam za to dziękuję!

Najwięcej gości zaglądało na bloga z Polski, przybywaliście także z Rosji, USA, Francji, Belgii, Gruzji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch, Hiszpanii, Chin, Turcji, Holandii, Irlandii, Ukrainy, Tajlandii, Litwy, Szwajcarii i Wietnamu. 

Najbardziej zainteresowały was posty 
o tym, czy w Turcji jest bezpiecznie - TUTAJ
o pięciu ciekawostkach dotyczących Turcji - TUTAJ
o tym, czy w Turcji kobiety noszą chusty - TUTAJ
o tureckich przesądach i amuletach - TUTAJ
o tym, jak zdobyć turecką wizę - TUTAJ

Dyskutowaliśmy poprzez 197 komentarzy.

Opublikowałam na razie 54 posty, co oznacza, że spotykamy się 4-5 razy w miesiącu. Mam nadzieję, że zechcecie odwiedzać mnie również w nadchodzących miesiącach, bo kolejne posty leżą już w poczekalni. Zapraszam Was bardzo serdecznie- czytajcie, komentujcie, i podpowiedzcie, o czym jeszcze chętnie przeczytacie! W Turcji jest tyle rzeczy do odkrycia!!!
3 komentarze:

 1. Jak nic - przysługuje "piosenka o stolarzu" :D
  100larz, 100larz niech żyje, żyje naaam ;)
  Najlepszości!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję!!! A "stolarz" działa w dwie strony, bo przecież gdyby nie Wy, moi blogowi Goście, to nie byłoby motywacji do pisania :)

   Usuń
 2. Misiaki na pierwsze urodziny :-)
  I buziaki też.

  OdpowiedzUsuń

Najpopularniejsze posty na blogu